BLM03AX241SN1D
BLM03AX241SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 380mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 105000 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03AX241SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 240 ohm, 350 mA, EMIFIL BLM03AX Series, 0.38 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.38ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 350mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 240ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03AX Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03AX241SN1D BLM03AX241SN1D Виробник : MURATA MURE-S-A0010009808-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - BLM03AX241SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 240 ohm, 350 mA, EMIFIL BLM03AX Series, 0.38 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.38ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03AX Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 521
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.38ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 521
BLM03AX241SN1D BLM03AX241SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 350mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
BLM03AX241SN1D BLM03AX241SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020-1915666.pdf Ferrite Beads 240 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 44
BLM03AX241SN1D Виробник : Murata ENFA0020.pdf Ferrite Beads 240ohm 350mA 0.38ohm Група товару: Індуктивності Од. вим: шт
товару немає в наявності
BLM03AX241SN1D Виробник : Murata ENFA0020.pdf Феритовий фільтр SMD (чіп-дросель), Тип ф. = 1-лінійний, мережевий, перешкодозавадний, Idc, A = 0,35, Розм = 0,6 x 0,3 x 0,33 мм, R, Ом = 240, Rdc, Ом = 0,38, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = SMD,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0201 Од. вим: шт