BLM03AX241SZ1D
BLM03AX241SZ1D Murata Electronics
QNFA9126-1915787.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 0201 240ohms 350mA Auto Infotainment
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BLM03AX241SZ1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03AX241SZ1D BLM03AX241SZ1D Виробник : Murata Electronics QNFA9126.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN