BLM03AX601SZ1D
BLM03AX601SZ1D Murata Electronics
QNFA9126.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 12133 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03AX601SZ1D BLM03AX601SZ1D Виробник : Murata Electronics QNFA9126-1915787.pdf Ferrite Beads 600 OHM 250MA Alternate Sizing Guide Below
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
BLM03AX601SZ1D BLM03AX601SZ1D Виробник : Murata Electronics QNFA9126.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 250mA
Number of Lines: 1