BLM03AX800SN1D
BLM03AX800SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03AX800SN1D BLM03AX800SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
BLM03AX800SN1D BLM03AX800SN1D Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf Ferrite Beads 80ohm 500mA 0.18ohms