BLM03BB121SN1D
BLM03BB121SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 45000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03BB121SN1D BLM03BB121SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 100mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
BLM03BB121SN1D BLM03BB121SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Ferrite Beads 120 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 47
BLM03BB121SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf
BLM03BB121SN1D BLM03BB121SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 100mA; 0201; R: 1.5Ω; BLM
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 120Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.1A
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 1.5Ω
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: BLM
Roll diameter max.: 180mm