BLM03BB121SZ1D
BLM03BB121SZ1D Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luCeramicCapacitorsSMD&partno=BLM03BB121SZ1%23
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 100mA; 0201; R: 1.5Ω; BLM, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 120Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.1A, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 1.5Ω, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: BLM, Roll diameter max.: 180mm.
Інші пропозиції BLM03BB121SZ1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03BB121SZ1D BLM03BB121SZ1D Виробник : Murata Electronics QNFA9126.pdf Ferrite Beads
товару немає в наявності
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 100mA; 0201; R: 1.5Ω; BLM
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 120Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.1A
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 1.5Ω
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: BLM
Roll diameter max.: 180mm