BLM03BC330SN1D
BLM03BC330SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 33 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
на замовлення 36810 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03BC330SN1D BLM03BC330SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
BLM03BC330SN1D BLM03BC330SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 33Ω; SMD; 150mA; 0201; R: 850mΩ; BLM
Operating temperature: -55...125°C
Mounting: SMD
Operating current: 0.15A
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 0.85Ω
Impedance at 100MHz: 33Ω