BLM03BC330SZ1D
BLM03BC330SZ1D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 33Ω; SMD; 150mA; 0201; R: 850mΩ; BLM, Operating temperature: -55...125°C, Mounting: SMD, Operating current: 0.15A, Roll diameter max.: 180mm, Resistance: 0.85Ω, Impedance at 100MHz: 33Ω, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Type of ferrite: bead, Manufacturer series: BLM.
Інші пропозиції BLM03BC330SZ1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03BC330SZ1D BLM03BC330SZ1D Виробник : Murata Electronics QNFA9126-1915787.pdf Ferrite Beads
товару немає в наявності
BLM03BC330SZ1D BLM03BC330SZ1D Виробник : MURATA Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 33Ω; SMD; 150mA; 0201; R: 850mΩ; BLM
Operating temperature: -55...125°C
Mounting: SMD
Operating current: 0.15A
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 0.85Ω
Impedance at 100MHz: 33Ω