BLM03BD241SN1D
BLM03BD241SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 90000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03BD241SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 240 ohm, 200 mA, EMIFIL BLM03BD Series, 0.8 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.8ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 240ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03BD Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03BD241SN1D BLM03BD241SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
BLM03BD241SN1D BLM03BD241SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Ferrite Beads 240 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 47
BLM03BD241SN1D BLM03BD241SN1D Виробник : MURATA 2575525.pdf Description: MURATA - BLM03BD241SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 240 ohm, 200 mA, EMIFIL BLM03BD Series, 0.8 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.8ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03BD Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 371 шт:
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.8ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm