BLM03BD471SN1D
BLM03BD471SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 215mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03BD471SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 470 ohm, 215 mA, EMIFIL BLM03BD Series, 1.5 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.5ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 215mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 470ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03BD Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03BD471SN1D BLM03BD471SN1D Виробник : MURATA MURE-S-A0010009808-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - BLM03BD471SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 470 ohm, 215 mA, EMIFIL BLM03BD Series, 1.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.5ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 215mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03BD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 477
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.5ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 215mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
BLM03BD471SN1D BLM03BD471SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Ferrite Beads 470 OHM Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 47
BLM03BD471SN1D BLM03BD471SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 215mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
BLM03BD471SN1D BLM03BD471SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 470Ω; SMD; 215mA; 0201; R: 1.5Ω; BLM
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: BLM
Operating current: 215mA
Case - inch: 0201
Type of ferrite: bead
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 1.5Ω
Impedance at 100MHz: 470Ω