BLM03BD471SZ1D
BLM03BD471SZ1D Murata Electronics
QNFA9126.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 5250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 470Ω; SMD; 215mA; 0201; R: 1.5Ω; BLM, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: BLM, Operating current: 215mA, Case - inch: 0201, Type of ferrite: bead, Roll diameter max.: 180mm, Resistance: 1.5Ω, Impedance at 100MHz: 470Ω, Case - mm: 0603.
Інші пропозиції BLM03BD471SZ1D
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 470Ω; SMD; 215mA; 0201; R: 1.5Ω; BLM
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: BLM
Operating current: 215mA
Case - inch: 0201
Type of ferrite: bead
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 1.5Ω
Impedance at 100MHz: 470Ω