BLM03BD750SN1D
BLM03BD750SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4061 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03BD750SN1D BLM03BD750SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020-1915666.pdf Ferrite Beads 75 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
BLM03BD750SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf
BLM03BD750SN1D BLM03BD750SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
BLM03BD750SN1D BLM03BD750SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 75Ω; SMD; 300mA; 0201; R: 400mΩ; BLM
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 0.4Ω
Manufacturer series: BLM
Operating temperature: -55...125°C
Type of ferrite: bead
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.3A
Impedance at 100MHz: 75Ω