BLM03HB191SN1D
BLM03HB191SN1D Murata Electronics
ENFA0034.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 190 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 190 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 5816 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 190 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 190 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03HB191SN1D BLM03HB191SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Ferrite Beads 190 OHM Alternate Sizing Guide Below
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
BLM03HB191SN1D BLM03HB191SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0034.pdf Description: FERRITE BEAD 190 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1