Продукція > MURATA > BLM03HD102FN1D
BLM03HD102FN1D
BLM03HD102FN1D MURATA
ENFA0034.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - BLM03HD102FN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 1 kohm, 135 mA, EMIFIL BLM03HD Series, 2.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.4ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 135mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03HD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 13000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03HD102FN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 1 kohm, 135 mA, EMIFIL BLM03HD Series, 2.4 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 2.4ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 135mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03HD Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03HD102FN1D BLM03HD102FN1D Виробник : MURATA ENFA0034.pdf Description: MURATA - BLM03HD102FN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 1 kohm, 135 mA, EMIFIL BLM03HD Series, 2.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.4ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 135mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
BLM03HD102FN1D BLM03HD102FN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0034.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 135mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.4Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 16
BLM03HD102FN1D BLM03HD102FN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0034-1915684.pdf Ferrite Beads
Мінімальне замовлення: 15
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 135mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1