BLM03HD102FZ1D
BLM03HD102FZ1D Murata Electronics
QNFA9127.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 135mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.4Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 15183 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 135mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.4Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Інші пропозиції BLM03HD102FZ1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03HD102FZ1D BLM03HD102FZ1D Виробник : Murata Electronics QNFA9127-1915626.pdf Ferrite Beads 0201 1.0Kohm 135.0mA DCR = 2.4ohms
BLM03HD102FZ1D BLM03HD102FZ1D Виробник : Murata Electronics QNFA9127.pdf Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 135mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1