BLM03HD152FN1D
BLM03HD152FN1D Murata Electronics
ENFA0034.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 120mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3.1Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 4559 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 120mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3.1Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03HD152FN1D BLM03HD152FN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0034.pdf Ferrite Beads
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
BLM03HD152FN1D BLM03HD152FN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0034.pdf Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 120mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1