Продукція > MURATA > BLM03HD331SN1D
BLM03HD331SN1D
BLM03HD331SN1D MURATA
MURE-S-A0008870553-1.pdf?hkey=52A5661711E402568146F3353EA87419
Виробник: MURATA
Description: MURATA - BLM03HD331SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 330 ohm, 200 mA, EMIFIL BLM03HD Series, 1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85049019
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 330ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03HD Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03HD331SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 330 ohm, 200 mA, EMIFIL BLM03HD Series, 1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85049019, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 330ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03HD Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03HD331SN1D BLM03HD331SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0034_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20250707191112 Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 330Ω; SMD; 0.2A; 0201; R: 1Ω; BLM; 180mm
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance:
Operating temperature: -55...125°C
Operating current: 0.2A
Roll diameter max.: 180mm
Impedance at 100MHz: 330Ω
Type of ferrite: bead
Manufacturer series: BLM
Mounting: SMD
Мінімальне замовлення: 50
BLM03HD331SN1D BLM03HD331SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020-1915666.pdf Ferrite Beads 330 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 17
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1