BLM03HG102SZ1D
BLM03HG102SZ1D Murata Electronics
c51e-794816.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 0201 1000ohms 125mA Auto Infotainment
на замовлення 1634 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
0201 EMI Chip Ferrite Bead 1000 OHM 125MA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт.
Інші пропозиції BLM03HG102SZ1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03HG102SZ1D Виробник : Murata 0201 EMI Chip Ferrite Bead 1000 OHM 125MA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт