Продукція > MURATA > BLM03HG601SH1D
BLM03HG601SH1D
BLM03HG601SH1D MURATA
QNFA9134_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20260105172120
Виробник: MURATA
Description: MURATA - BLM03HG601SH1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 150 mA, EMIFIL BLM03HG Series, 1.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.6ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03HG Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3550 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03HG601SH1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 150 mA, EMIFIL BLM03HG Series, 1.6 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.6ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03HG Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03HG601SH1D BLM03HG601SH1D Виробник : MURATA QNFA9134_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20260105172120 Description: MURATA - BLM03HG601SH1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 150 mA, EMIFIL BLM03HG Series, 1.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.6ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
BLM03HG601SH1D BLM03HG601SH1D Виробник : Murata Electronics QNFA9134.pdf Ferrite Beads
Мінімальне замовлення: 13
BLM03HG601SH1D BLM03HG601SH1D Виробник : Murata Electronics QNFA9134_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20260105172120 Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
Number of Lines: 1