BLM03PG330SN1D
BLM03PG330SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 750mA
DC Resistance (DCR) (Max): 90mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 225000 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03PG330SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 750 mA, EMIFIL BLM03PG Series, 0.09 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.09ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 750mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 33ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03PG Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03PG330SN1D BLM03PG330SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Description: MURATA - BLM03PG330SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 750 mA, EMIFIL BLM03PG Series, 0.09 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.09ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 750mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03PG Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
BLM03PG330SN1D BLM03PG330SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 750mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
BLM03PG330SN1D BLM03PG330SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 33Ω; SMD; 0.75A; 0201; R: 0.09Ω; BLM
Resistance: 90mΩ
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Operating temperature: -55...125°C
Impedance at 100MHz: 33Ω
Type of ferrite: bead
Manufacturer series: BLM
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.75A
Мінімальне замовлення: 72
BLM03PG330SN1D BLM03PG330SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020-1915666.pdf Ferrite Beads 33 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
на замовлення 180 шт:
Мінімальне замовлення: 43
BLM03PG330SN1D BLM03PG330SN1D Виробник : Murata blm03pg330sn1.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 33Ohm 25% 100MHz 0.75A 0.09Ohm DCR 0201 T/R
BLM03PG330SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf
товару немає в наявності