BLM03PX220SN1D
BLM03PX220SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.8A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 165000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 1.8A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03PX220SN1D BLM03PX220SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.8A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
BLM03PX220SN1D BLM03PX220SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020-1915666.pdf Ferrite Beads 22 OHM Alternate Sizing Guide Below