BLM03PX330SN1D
BLM03PX330SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 55mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 105000 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03PX330SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 1.5 A, EMIFIL BLM03PX Series, 0.055 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.055ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.5A, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 33ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03PX Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03PX330SN1D BLM03PX330SN1D Виробник : MURATA MURE-S-A0010009808-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - BLM03PX330SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 1.5 A, EMIFIL BLM03PX Series, 0.055 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.055ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03PX Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 538
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.055ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.5A
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 538
BLM03PX330SN1D BLM03PX330SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
BLM03PX330SN1D BLM03PX330SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020-1915666.pdf Ferrite Beads 33 OHM Alternate Sizing Guide Below