BLM15AG121SH1D
BLM15AG121SH1D Murata Electronics
QNFA9103_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20250910091840
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLM15AG121SH1D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 500 mA, EMIFIL BLM15AG Series, 0.25 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.25ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM15AG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM15AG121SH1D BLM15AG121SH1D Виробник : MURATA MURE-S-A0010009735-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - BLM15AG121SH1D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 500 mA, EMIFIL BLM15AG Series, 0.25 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM15AG Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
BLM15AG121SH1D BLM15AG121SH1D Виробник : Murata blm15ag121sh1.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 177
BLM15AG121SH1D BLM15AG121SH1D Виробник : Murata Electronics QNFA9103_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20250910091840 Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
BLM15AG121SH1D BLM15AG121SH1D Виробник : Murata Electronics QNFA9103.pdf Ferrite Beads 120 OHM Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 47
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 0.5A; 0402; R: 0.25Ω; BLM
Operating temperature: -55...125°C
Mounting: SMD
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.25Ω
Roll diameter max.: 180mm
Impedance at 100MHz: 120Ω
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Type of ferrite: bead
Manufacturer series: BLM
Мінімальне замовлення: 50
товару немає в наявності