BLP0408H9S30Z
BLP0408H9S30Z Ampleon USA Inc.
BLP0408H9S30.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1482-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1482-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz ~ 860MHz
Power - Output: 30W
Gain: 20.2dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1482-1
Voltage - Rated: 108 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1482-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1482-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 400MHz ~ 860MHz, Power - Output: 30W, Gain: 20.2dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1482-1, Voltage - Rated: 108 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLP0408H9S30Z BLP0408H9S30Z Виробник : Ampleon USA Inc. BLP0408H9S30.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1482-1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1482-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz ~ 860MHz
Power - Output: 30W
Gain: 20.2dB
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 108 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 100 mA