BLP0427M9S20GZ
BLP0427M9S20GZ Ampleon USA Inc.
BLP0427M9S20_0427M9S20G.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1483-1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1483-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 20W
Gain: 19dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1483-1
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 214 шт:
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1483-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1483-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 400MHz ~ 2.7GHz, Power - Output: 20W, Gain: 19dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1483-1, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.
Інші пропозиції BLP0427M9S20GZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLP0427M9S20GZ BLP0427M9S20GZ Виробник : Ampleon USA Inc. BLP0427M9S20_0427M9S20G.PDF Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1483-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1483-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 20W
Gain: 19dB
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA