BLP0427M9S20Z
BLP0427M9S20Z Ampleon USA Inc.
BLP0427M9S20_0427M9S20G.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1482-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1482-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 20W
Gain: 19dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1482-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1482-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1482-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 400MHz ~ 2.7GHz, Power - Output: 20W, Gain: 19dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1482-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLP0427M9S20Z BLP0427M9S20Z Виробник : Ampleon USA Inc. BLP0427M9S20_0427M9S20G.PDF Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1482-1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1482-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 20W
Gain: 19dB
Technology: LDMOS
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 577 шт:
Кількість Ціна
BLP0427M9S20Z Виробник : Ampleon BLP0427M9S20_0427M9S20G.PDF RF MOSFET LDMOS 28V SOT1482-1 Група товару: Транзистори Од. вим: шт