BLP15H9S10GZ
BLP15H9S10GZ Ampleon USA Inc.
BLP15H9S10_BLP15H9S10G.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1483-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1483-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.4GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 10W
Gain: 22dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1483-1
Voltage - Rated: 104 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 60 mA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1483-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1483-1, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.4GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 10W, Gain: 22dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1483-1, Voltage - Rated: 104 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 60 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLP15H9S10GZ BLP15H9S10GZ Виробник : Ampleon USA Inc. BLP15H9S10_BLP15H9S10G.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 50V SOT1483-1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1483-1
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.4GHz
Power - Output: 10W
Gain: 22dB
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 104 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 60 mA