BLP7G10S-160PY
BLP7G10S-160PY Ampleon USA Inc.
BLP7G10S-160P.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1223-2
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 600MHz ~ 960MHz
Configuration: Dual
Power - Output: 160W
Gain: 19.4dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 4-HSOPF
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1223-2, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 600MHz ~ 960MHz, Configuration: Dual, Power - Output: 160W, Gain: 19.4dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: 4-HSOPF, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 100 mA.
Інші пропозиції BLP7G10S-160PY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLP7G10S-160PY BLP7G10S-160PY Виробник : Ampleon USA Inc. BLP7G10S-160P.PDF Description: RF MOSFET LDMOS 28V 4HSOPF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1223-2
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 600MHz ~ 960MHz
Configuration: Dual
Power - Output: 160W
Gain: 19.4dB
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 100 mA