BLP9LA25SZ
BLP9LA25SZ Ampleon USA Inc.
BLP9LA25S_BLP9LA25SG.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS SOT1482-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1482-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1MHz ~ 941MHz
Power - Output: 25W
Gain: 18.4dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1482-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 13.6 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS SOT1482-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1482-1, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1MHz ~ 941MHz, Power - Output: 25W, Gain: 18.4dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1482-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 13.6 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1482-1
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1MHz ~ 941MHz
Power - Output: 25W
Gain: 18.4dB
Technology: LDMOS
Part Status: Active
Voltage - Rated: 13.6 V