BLT5BPT680LN1L
BLT5BPT680LN1L Murata Electronics
c51e-1771109.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 68 OHM VERTICAL 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Vertical, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.248" L x 0.197" W (6.30mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Height (Max): 0.197" (5.00mm), Current Rating (Max): 11A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 68 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції BLT5BPT680LN1L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLT5BPT680LN1L Виробник : Murata Electronics ENFA0069.pdf Description: FERRITE BEAD 68 OHM VERTICAL 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.248" L x 0.197" W (6.30mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Height (Max): 0.197" (5.00mm)
Current Rating (Max): 11A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 68 Ohms @ 100 MHz