BMAX150D Amphenol PCTEL
BMAX-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: MOLDED BASE ANTENNAS
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 150MHz ~ 174MHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 1dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 20.000" (508.00mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 162MHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDED BASE ANTENNAS, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 150MHz ~ 174MHz, Applications: Wi-Fi, Gain: 1dBi, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 20.000" (508.00mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 162MHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.