BMAX7603S Amphenol PCTEL
BMAX-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: MOLDED BASE ANTENNAS
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 760MHz ~ 870MHz
Applications: ISM, WLAN
Gain: 3dBi
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 815MHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 150 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDED BASE ANTENNAS, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 760MHz ~ 870MHz, Applications: ISM, WLAN, Gain: 3dBi, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 815MHz, RF Family/Standard: General ISM, WiFi, Power - Max: 150 W.