BMB1E0220PN8
BMB1E0220PN8 TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS
product-1-1879855-8.datasheet.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS
Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - BMB1E0220PN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 700 mA, BMB-P Series, 0.28 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.28ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BMB-P Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 3800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - BMB1E0220PN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 700 mA, BMB-P Series, 0.28 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.28ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: BMB-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB1E0220PN8 BMB1E0220PN8 Виробник : TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS product-1-1879855-8.datasheet.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - BMB1E0220PN8 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 700 mA, BMB-P Series, 0.28 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.28ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BMB-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.5mm