BMB2A0150AN8
BMB2A0150AN8 SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
product-3-1624117-7.datasheet.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMB2A0150AN8 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 150 ohm, 300 mA, BMB-A, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: BMB-A
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 1416 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMB2A0150AN8 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 150 ohm, 300 mA, BMB-A, 0.3 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 150ohm, Produktpalette: BMB-A, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.2mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB2A0150AN8 BMB2A0150AN8 Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY product-3-1624117-7.datasheet.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMB2A0150AN8 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 150 ohm, 300 mA, BMB-A, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: BMB-A
productTraceability: No
Produktbreite: 1.2mm