BMC1EY0080AN
BMC1EY0080AN TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1EY0080AN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 80 ohm, 200 mA, BMC Series, 0.4 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.4ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 80ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC1EY0080AN BMC1EY0080AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1EY0080AN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 80 ohm, 200 mA, BMC Series, 0.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 80ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 47
BMC1EY0080AN BMC1EY0080AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
BMC1EY0080AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1EY0080AN - FERRITPERLE, 80 OHM, 0.2A, 0402
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 80ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm