BMC1EY0470AN
BMC1EY0470AN TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - BMC1EY0470AN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 470 ohm, 100 mA, BMC Series, 0.9 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.9ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 470ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC1EY0470AN BMC1EY0470AN Виробник : TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS 3743016.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - BMC1EY0470AN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 470 ohm, 100 mA, BMC Series, 0.9 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.9ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.9ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 247
Мінімальне замовлення: 47
BMC1EY0470AN BMC1EY0470AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1