BMC1HY0150AN
BMC1HY0150AN TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FERRITE BEAD 150 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 150 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1HY0150AN - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 150 ohm, 200 mA, BMC Series, 0.5 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 150ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC1HY0150AN BMC1HY0150AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1HY0150AN - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 150 ohm, 200 mA, BMC Series, 0.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 43
BMC1HY0150AN BMC1HY0150AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 150 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
BMC1HY0150AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1HY0150AN - FERRITPERLE, 150 OHM, 0.2A, 0201
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm