BMC1JY0450AN
BMC1JY0450AN TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FERRITE BEAD 450 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 450 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1JY0450AN - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 450 ohm, 400 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 450ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC1JY0450AN BMC1JY0450AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1JY0450AN - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 450 ohm, 400 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 450ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 450ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 220
Мінімальне замовлення: 47
BMC1JY0450AN BMC1JY0450AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 450 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1