BMC1JY0750AN
BMC1JY0750AN SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
3743016.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1JY0750AN - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 750 ohm, 400 mA, BMC Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 750ohm
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2882 шт:
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1JY0750AN - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 750 ohm, 400 mA, BMC Series, 0.35 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.35ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 750ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC1JY0750AN BMC1JY0750AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 44
BMC1JY0750AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC1JY0750AN - FERRITPERLE, 750 OHM, 0.4A, 0603
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 750ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 272
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1