BMC2AY0300AG
BMC2AY0300AG TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 56000 шт:
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0300AG - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 3 A, BMC Series, 0.05 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 300ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC2AY0300AG BMC2AY0300AG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=cs-bmc-multilayer-ferrite-beads&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=2176487-1 Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
BMC2AY0300AG BMC2AY0300AG Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0300AG - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 300 ohm, 3 A, BMC Series, 0.05 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm