BMC2AY0400AN
BMC2AY0400AN SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
3743016.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0400AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 400 ohm, 300 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 400ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0400AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 400 ohm, 300 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 400ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC2AY0400AN BMC2AY0400AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0400AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 400 ohm, 300 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 400ohm
Produktpalette: BMC Series
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 173
BMC2AY0400AN BMC2AY0400AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 400 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 43
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1