BMC2AY0470AN
BMC2AY0470AN TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FERRITE BEAD 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - BMC2AY0470AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 470 ohm, 700 mA, BMC Series, 0.18 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.18ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 470ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC2AY0470AN BMC2AY0470AN Виробник : TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS 3743016.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SIGMAINDUCTORS - BMC2AY0470AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 470 ohm, 700 mA, BMC Series, 0.18 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.18ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.18ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 173
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 700mA