BMC2AY0600AN
BMC2AY0600AN SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
3743016.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0600AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 600 ohm, 300 mA, BMC Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 950 шт:
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0600AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 600 ohm, 300 mA, BMC Series, 0.35 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.35ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC2AY0600AN BMC2AY0600AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2AY0600AN - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 600 ohm, 300 mA, BMC Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 950 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 104
Мінімальне замовлення: 29
BMC2AY0600AN BMC2AY0600AN Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773178-1_b.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.35Ohm DCR 0805 T/R