BMC2CY0400AN
BMC2CY0400AN TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FERRITE BEAD 400 OHM 1204 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2CY0400AN - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 400 ohm, 350 mA, BMC Series, 0.25 ohm, ± 25%, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.25ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 350mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 400ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC2CY0400AN BMC2CY0400AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2CY0400AN - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 400 ohm, 350 mA, BMC Series, 0.25 ohm, ± 25%
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 400ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 28
BMC2CY0400AN BMC2CY0400AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 400 OHM 1204 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 350mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 27
BMC2CY0400AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2CY0400AN - FERRITPERLE, 400 OHM, 0.35A, 1206
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 400ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm