BMC2CY0750AN
BMC2CY0750AN SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
3743016.pdf
Виробник: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2CY0750AN - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 750 ohm, 350 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 750ohm
Produktpalette: BMC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2CY0750AN - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 750 ohm, 350 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 350mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 750ohm, Produktpalette: BMC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMC2CY0750AN BMC2CY0750AN Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773178-1&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 750 OHM 1204 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
BMC2CY0750AN BMC2CY0750AN Виробник : SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY 3743016.pdf Description: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY - BMC2CY0750AN - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 750 ohm, 350 mA, BMC Series, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 750ohm
Produktpalette: BMC Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 85
Мінімальне замовлення: 27
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 350mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1