Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMCA00060630100MD1
BMCA00060630100MD1
BMCA00060630100MD1 Pulse Electronics
BMCA00060630100MD1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 3A 102 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 102mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3A 102 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 102mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMCA00060630100MD1 BMCA00060630100MD1 Виробник : Pulse Electronics BMCA00060630100MD1 Description: FIXED IND 10UH 3A 102 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
BMCA00060630100MD1 BMCA00060630100MD1 Виробник : Pulse Electronics BMCx_Series.pdf Power Inductors - SMD 10uH RDC=102mOhms 3A