Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMCA000606304R7MD1
BMCA000606304R7MD1
BMCA000606304R7MD1 Pulse Electronics
BMCA000606304R7MD1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMCA000606304R7MD1 BMCA000606304R7MD1 Виробник : Pulse Electronics BMCA000606304R7MD1 Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
BMCA000606304R7MD1 BMCA000606304R7MD1 Виробник : Pulse Electronics BMCx_Series.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH RDC=40mOhms 5.5A
Мінімальне замовлення: 11
BMCA000606304R7MD1 Виробник : Pulse DATASHEET_BMCA00060630_SERIES.pdf Дросель SMD, L = 4,7 мкГн, Розм = 6,95 x 6,6 x 3 мм, Точн., % = 20, Ic = 5,5 А, Тексп, °C = -55...+125, Екранування = Так,... Група товару: Індуктивності Корпус: 6.95x6.6x3.00mm Од. вим: шт