BMHODB2458IP
BMHODB2458IP Amphenol PCTEL
BMHODB2458IP.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: IND DUAL BAND WIFI OMNIDIRECTION
Packaging: Box
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 2dBi, 2dBi
Termination: N Type Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.050" (77.47mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND DUAL BAND WIFI OMNIDIRECTION, Packaging: Box, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: Wi-Fi, Gain: 2dBi, 2dBi, Termination: N Type Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.050" (77.47mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.