Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA000606182R2MX2
BMMA000606182R2MX2
BMMA000606182R2MX2 Pulse Electronics
DATASHEET_BMMA000505201R0MX1
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 6A 35 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 6A 35 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMMA000606182R2MX2 BMMA000606182R2MX2 Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_BMMA000505201R0MX1 Description: FIXED IND 2.2UH 6A 35 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6 A