Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA00060630100MX2
BMMA00060630100MX2
BMMA00060630100MX2 Pulse Electronics
BMMA00060630100MX2
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 68mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 68mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4 A